Hosteska

ZEFIR, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme DIEVČATÁ na post hosteska, konzumentka na rôzne spoločenské akcie. Podmienky, ktoré požadujeme: komunikatívna, zodpovedná, spoločenská, príjemne vystupujúca.

- vynikajúce platobné ohodnotenie podľa výkonu
- možnosť získať kvalitné kontakty na rôznych miestach

Od všetkých uchádzačov o zamestnanie požadujeme zasielať životopisy s FOTKOU a uvedeným vekom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

komunikatívna
zodpovedná
spoločenská
príjemne vystupujúca

Naša hostesingová agentúra poskytuje pre našich klientov viac než štandard v oblasti zabezpečovania hostesiek na najvyššej úrovni, ktoré sú šarmantné, inteligentné a Vás a Vašu spoločnosť budú dokonale reprezentovať. Ponúkame aj nadštandardné služby po dohodne s klientmi a zamestnancami.
ID: 2845555  Datum zveřejnění: 19.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou