Real Estate Developer (Velký Bratr)

Zeitgeist Asset Management s.r.o.

Místo práce
Revoluční 25, 11000 Praha 1, Německo, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převezmete odpovědnost za:
➢ přípravu stavebních projektů v Česku a v Německu ve fázích:
o plánování (výpočet reálných nákladů a příprava časových harmonogramů),
o dozorování projekčních prací,
o územního řízení, koordinace procesu územního/stavebního řízení,
➢ kompletní řízení a dozorování stavebních projektů v Česku a v Německu:
o výběr dodavatelů a řešení úkolů s nimi,
o kontrola dodavatelů: kontrola kvalitativního, kvantitativního a časového plnění jejich úkolů,
o odpovědnost za dodržení finančního rozpočtu a časového harmonogramu,
o posun projektů vpřed při komunikaci s příslušnými úřady a institucemi v Německu,
➢ koordinaci partnerů aktivních v developmentu stavebního projektu.
Očekáváme, že do spolupráce s námi přinesete:
➢ znalost řízení procesu developmentu stavebních projektů,
➢ schopnost profesionální komunikace v němčině a češtině (jednání s partnery v obou zemích),
➢ znalost stavební legislativy,
➢ znalost procesů územního plánování,
➢ znalost českého stavebním trhu,
➢ umění a ochota řešit aktivně úkoly a denní problémy, které se při každé výstavbě objeví:
o věcně správně („selsky rozumně“),
o kreativně (improvizovat, kde je třeba a hledat i nestandardní řešení),
o strategicky („s porozuměním“ a „s chladnou hlavou“),
o tvrdě (...když už jiné cesty není)!
➢ schopnost soustředit se na výkon – dosažení cíle.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete očekávat:
➢ vyvážené odpovědnosti s pravomocemi, abyste své úkoly mohli efektivně řešit!
➢ prostor pro kreativitu – přinášejte nápady a zkušenosti (zvyšování přidané hodnoty je vítáno a oceňováno!),
➢ rychlou implementaci nových nápadů, které pomohou k úspěšné realizaci našich cílů,
➢ flexibilní rozhodování (2 společníci),
➢ prostor pro pracovní růst; náš business je plný výzev, které je třeba vyřešit a dotáhnout do konce!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví, architektura

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

kreativita
selský rozum
asertivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Necháváme se nést duchem doby a rádi jej vtělujeme do našich projektů.

Jsme “butikovou” platformou pro investování do komerčních a residenčních nemovitostí. Obsluhujeme skupinu individuálních a institucionálních investorů operující v České republice a v Německu.

Staráme se o výstavbu – rozvoj – správu realitního portfolia, které čítá nemovitosti v oblastech hotelnictví, studentského bydlení, využití volného času, rodinného bydlení, logistiky a lehké průmyslové výroby.

Nemovitosti máme rádi... Jsou zobrazením ducha doby i místa, představují pro nás svět v pohybu. Pracovat s nemovitostmi je pro nás možností vdechnout nemovitostem kus našeho současného «já».

Jsme aktivní, tvoříme a rosteme. Nemovitosti nás baví!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2838770  Datum zveřejnění: 3.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody