Manažeři překladatelských projektů

ZELENKA Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kvítková 4703, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZELENKA Czech Republic s.r.o., IČ 27746364
Pracoviště:Kvítková 4703, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-11-02
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: znalost angličtiny na komunikativní úrovni – úroven B2 (nemčina a další jazyky výhodou), samostatnost a pracovitost, znalost práce na PC (Win OS, MS Office, atd.), cit pro jazyk, organizační a analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost a touhu se učit novým věcem
Pracovní náplň: e-mailová a telefonická komunikace se zákazníky a překladateli, řešení standardních zakázek i rozsáhlých projektů se zaměřením na zahraniční trhy, koordinace všech fází překladatelského projektu - zpracovávání cenových nabídek, realizace projektů (příprava, monitoring, kontrola termínů a finalizace projektů), pravidelná spolupráce s obchodním týmem, práce s informačním systémem agentury a softwarem pro řízení překladatelských projektů
Nabizime: přijemne pracovni prostředi v mladem kolektivu, samostatnou a zodpovědnou praci v zavedene firmě, školeni na nami použivany software a postupne zaučeni našich pracovnich postupů, odpovidajici platove ohodnoceni + motivačni bonusy v zavislosti na pracovnim vykonu, dalši vyhody: kurzy ciziho jazyka, přispěvek na stravovani, neformalni teambuldingove akce, praci na hlavni pracovni poměr, nastup ihned
Kontakt: zasilejte strukturovany životopis na adresu [email protected]
bližši informace na tel. +420 773 048 001 (Mgr. Jana Pokorna)

Poslední změna:2015-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 9768890759

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně