Lekár

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová, Kolkáreň 35, Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 2.500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár pracovnej zdravotnej služby s určenou špecializáciou zameranou na pracovné lekárstvo. (Pracovné lekárstvo alebo klinické pracovné lekárstvo a klinická toxikológia alebo služby zdravia pri práci alebo lekár so špecializáciou všeobecné lekárstvo s možnosťou rozšírenia si špecializácie v odbore pracovné lekárstvo).
Lekár v pozícii pracovného lekára odborne posudzuje zdravotnú spôsobilosť u zamestnancov vykonávajúcich rizikové práce, pri ktorých je zvýšené nebezpečenstvo vzniku chorôb z povolania a iných poškodení zdravia pri práci.

Okrem uvedenej mesačnej mzdy odmeňovanie zahŕňa dovolenkovú mzdu a vysoko nadštandardnú vianočnú odmenu.
Priestor pre profesionálny rast - zamestnávateľ uhradí všetky náklady spojené so získavaním atestácie v odbore pracovné lekárstvo (klin. toxikológia alebo služby zdravia pri práci), pokiaľ zamestnanec prejaví záujem o takéto zvýšenie kvalifikácie.
Pravidelné a dlhodobé individuálne kurzy anglického jazyka s anglickým alebo slovenským lektorom (podľa výberu zamestnanca).
Prepracovaný systém zamestnaneckých benefitov a nadštandardný sociálny program.
Zázemie silnej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Možnosť ubytovania.

Žiadosť zasielajte písomne alebo elektronicky so všetkými prílohami na uvedené adresy. Písomná žiadosť musí byť doplnená o životopis, neoverené fotokópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, kópiu dokladu o špecializácii v odbore, kópie dokladov a osvedčení o absolvovaných doplnkových kurzoch a školeniach.
Do výberového konania budú zaradení len tí uchádzači, ktorí splnia stanovené výberové kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (zbývá ještě 0 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pracovné lekárstvo, klinické pracovné lekárstvo a klinická toxikológia, služby zdravia pri práci, alebo všeobecné lekárstvo.

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Výhodou

Odborná spôsobilosť - vyžaduje sa atestácia v odbore všeobecné lekárstvo alebo pracovné lekárstvo.
V prípade nesplnenia podmienky atestácie v odbore pracovné lekárstvo zamestnávateľ umožní jej získanie počas trvania pracovného pomeru, pričom štúdium v plnom rozsahu uhradí.
Ochota vzdelávať sa.
Flexibilita.
Samostatnosť a zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.
Bezúhonnosť.

ŽP a.s. - významná hutnícka spoločnosť na výrobu a predaj oceľových rúr a výrobkov. Spoločnosť patrí k najstarším hutníckym spoločnostiam v strednej Európe. Ich vznik sa datuje do roku 1840, keď boli započaté práce na výstavbe závodu. Výroba bola zahájená v roku 1851. Dnes patrí firma medzi globálnych hráčov s výrobnými závodmi v Slovenskej, Českej republike a Španielsku, ktorá realizuje predaj v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. Výrobný sortiment zahŕňa oceľové bloky, bezšvíkové rúry, presné bezšvíkové rúry, rúrové polotovary a tvarovky. Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov sú certifikované podľa štandardov ISO.

Kolkáreň 35
97681 Podbrezová

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Radim Kochan, PhD.
Tel.: 048/645 2800
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2668970   Datum zveřejnění: 30.8.2016