Zástupce/-kyně vedoucí

Zeman maso-uzeniny, a.s. (MPSV)

Místo práce
Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZEMAN maso-uzeniny, a.s., IČ 25244523
Pracoviště:ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - Firemní den na ÚP Hradec Králové dne 16. 11. 2016 v 11:00 hod., Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁSTUPCE/-KYNĚ VEDOUCÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: Hradec Králové (nově otevíraná prodejna), dvousměnný provoz
- Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny
- Požadujeme: min. vyučení, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- Výhodou: praxe v potravinářském obchodě
- Nabízíme: hrubá měsíční mzda od 20 000,- Kč do 25 000,- Kč, dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, mzdové ohodnocení s možností odměn a bonusů, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, vstupní zaškolení, příspěvek na stravování
- V případě zájmu se dostavte na firemní den, který se bude konat na Úřadu práce v Hradci Králové dne 16. 11. 2016 v 11:00 hod. v budově A, č. dv. 203 ve druhém podlaží, s sebou si vezměte životopis

Poslední změna:2016-10-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11645350715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou