Prodavač/ka potravinářského zboží

Zeman maso-uzeniny, a.s. (MPSV)

Místo práce
Maškova 1798, 182 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-06
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zeman maso-uzeniny, a.s., IČ 25244523
Pracoviště:Zeman maso-uzeniny, a.s. (Praha - Maškova), Maškova 1798/2, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-06
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Co u nás budete dělat?
- Pečlivě připravovat veškeré zboží k prodeji
cílovým zákazníkům
- Příjemně vystupovat ve vztahu k zákazníkům
- Aktivně nabízet a prodávat zboží z celého
sortimentu prodejny
- Obsluhovat pokladnu, systém EET
- Úzce spolupracovat s vedením prodejny a ostatními
kolegy
- Svou činností zajišťovat plynulý a bezproblémový
chod na prodejně

Chceme do týmu právě Vás, pokud jste a máte:
- Doma v šuplíku máte schovaný alespoň výuční list z
oboru potravinářství
- Máte praxi v obchodě s potravinami
- Rád/a pracujete s lidmi
- Máte proaktivní přístup k zákazníkům
- Jste samostatná/ý, flexibilní a je na Vás
spolehnutí
- Ovládáte práci s PC alespoň na úrovni základní
znalosti
- Vlastníte průkaz pro práci v potravinářství

Co nabízíme a proč by se Vám u nás mohlo líbit:
- Odpovídající finanční ohodnocení + prémie dle
vašeho výkonu
- Dlouhodobou spolupráci a perspektivu v úspěšné
společnosti
- Možnost profesního růstu a seberealizace,
- Vstupní zaškolení
- Stravenky
Možnost spolupráce i na brigádu (81-120,-Kč/h)

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12462980787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiná způsobilost - zdravotní průkaz, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost