Ošetřovatelka (ošetřovatel) dojnic a telat

Zemědělské družstvo Budíškovice (MPSV)

Místo práce
134, 378 91 Budíškovice, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (61213)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zemědělské družstvo Budíškovice, IČ 00110205
Pracoviště:Budíškovice 134, 378 91 Budíškovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Vesce, Budíškovice;
Základní náplň práce:
ošetřování ustájených dojnic a telat (nahánění dojnic na dojírnu, dojení na dojírně, sledování říje a zdravotního stavu skotu, pomocné práce při inseminačních a veterinárních zákrocích, napájení a krmení telat, apod.)
Požadujeme:
vyhovující zdravotní stav; vyučení v oboru zemědělské výroby (nebo praxe v chovu skotu); možnost vlastní dopravy v případě dojíždění na pracoviště; kladný vztah k hospodářským zvířatům; ochotu pracovat; plnit pokyny nadřízených THP;
Nabízíme:
5 týdnů dovolené; závodní stravování; příspěvek na dopravu v případě dojíždění;
KONTAKT OSOBNĚ NEBO TELEFONICKY - v pracovní době 7:00-15:30 hod.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 12021270723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou