Ošetřovatel/ka dojnic

Zemědělské družstvo Křižovatka (MPSV)

Místo práce
60, 351 34 Křižovatka, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-09
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (61213)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zemědělské družstvo Křižovatka, IČ 00116041
Pracoviště:Křižovatka 60, 351 34 Skalná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-09
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Křižovatka 60, 351 34 Skalná. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem možným ihned. Pracovní doba formou dvou směn, týden ranní směna 2:00-8:00hod, a týden odpolední směna 14:00-20:00hod. Práce se zvířaty. Nutný dobrý zdravotní stav. Požadujeme: spolehlivost. Nabízíme: závodní stravování, možnost deputátního obilí. Při zaměstnání dvou a více osob současně, možnost ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 7:00-15:00hod, anebo e-mailem anebo osobně na adrese družstva ve správní budově v pracovní dny od 7:00-15:00hod.

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12033950757

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání