Traktorista - opravář zemědělských strojů

Zemědělské družstvo "Skalka" (MPSV)

Místo práce
13, 373 84 Lipí, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-25
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů (83411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zemědělské družstvo "Skalka", IČ 00109380
Pracoviště:Lipí 13, 373 84 Dubné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-25
Mzdové rozpětí:od 14000 do 21000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vyučen v oboru, ŘP"T"
Nabízíme: nástup ihned, služební byt 3+1 k dispozici - v případě páru je možné zaměstnat ženu jako ošetřovatelku telat a prasat, případně drobné práce v rostlinné a živočišné výrobě, dobrá dostupnost veřejnou dopravou, v obci obchod a školka, škola vzdálena 2 km.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10617150715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou