Traktorista

Zemědělské výrobně-obchodní družstvo Smetanova Lhota (MPSV)

Místo práce
165, 398 04 Smetanova Lhota, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-03
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů (83411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zemědělské výrobně-obchodní družstvo Smetanova Lhota, IČ 12895423
Pracoviště:Zemědělské výrobně - obchodní družstvo Smetanova Lhota, Smetanova Lhota 165, 398 04 Čimelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-03
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- traktorista převážně v živočišné výrobě
Požadujeme: ŘP skup. T, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilitu; praxe vítána
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 + So 3-4 hod./den; v sezóně prac.doba pružná dle potřeby zaměstnavatele
Mzda od 17.000,- Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Kontakt: Jaroslava Tomešová, tel.: 725 102 151, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 12267540725

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T