Elektrikář

Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J (MPSV)

Místo práce
136, 398 21 Kestřany, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J, IČ 00112402
Pracoviště:Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba: jednosměnný provoz
Mzda od 20.000,- Kč.
Náplň práce: údržba a oprava elektrických zařízení, obsluha bioplynové stanice
Požadujeme: vyučen v oboru, ŘP sk. B, osvědčení vyhl. č. 50/78 Sb.§6, § 8
- výhodou průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru
Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení

Kontakt na email.: [email protected]

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 12104440754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B