Manažer přímého prodeje - vydělávejte 2x více za stejnou práci!

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Ostrava - Tř.28. října 165,70900, Opava, Karviná, Bruntál, Šumperk, Olomouc
  • Nabízený plat (hrubého): 25000 - 40000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Obsazujeme pozici MANAŽERA PŘÍMÉHO PRODEJE pro oblast Olomouc, Ostrava, Karviná, Šumperk, Opava a Bruntál.Požadujeme min. stř. vzdělání, komunikatovnost a schopnost učit se novým věcem.
Jiné výhody
NABÍZÍME VÁM:
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- atraktivní a smysluplnou práci v mladém kolektivu
- po zkušební době možnost pracovního postupu
- VYDĚLÁVEJTE 2X VÍCE ZA STEJNOU PRÁCI!!!

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Zaměření, obor:
obchod a prodej
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme samostatnost, schopnost vést tým lidí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Mezinárodní společnost Zepter vyrábí, prodává a distribuuje vysoce kvalitní spotřební zboží s výjimečným designem. Účelem naší firmy je pomáhat lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji. Spolupracujeme s předními odborníky v oblasti zdravé výživy. Nabízíme řešení v oblasti zdravého životního stylu. Podporují nás lékaři i známé osobnosti. Podporujeme charitativní a dobročinné akce. Máme více než 1,5 mil. spokojených zákazníků z celé ČR!
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Adresa společnosti
ZEPTER INTERNATIONAL
28. října 165 Zobrazit na mapě
709 00 Ostrava
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce