Řidič C+E nabídka práce v Německu

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Essenbach, Oskar von Miller Str. 3a, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
03.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRÁCE V NĚMECKU na německou smlouvu !!!

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své klienty (bavorské transportní firmy a spedice) vhodné kandidáty na pozici řidiče kamionové dopravy s ŘP C+E.

Nabídka tras:
- linková vnitrostátní doprava pro BMW (ideální pro řidiče bez NJ), po-pá práce, +2x soboty měs. extra placené , ubytování na penzionu
- dálková vnitrostátní doprava, po-pá práce/víkendy volné, spaní v kabině vozidla

Pro řidiče C+E se slabou úrovní NJ nabízíme pracovní místa s okamžiitým nástupem: na vlekové soupravy, přepravníky BDF kontejnerů a ADR přepravy. K dispozici je český disponent.

Výjezdy/lokalita práce: Landshut, München, Dingolfing, Ingolstadt, Regensburg, Nürnberg, Augsburg a okolí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- perspektivní a dlouhodobá práce u německé firmy
- německá pracovní smlouva !!!
- kompletní pojištění v Německu
- dobré platové podmínky
- vyřízení státních příspěvků Kindergeld ve výši 180E/dítě měs. !!!
- příspěvky Urlaubsgeld 150E, Weihnachtsgeld 150E
- zvýšení mzdy každých 6 měs.!!!
- seriózní jednání
- individuální přístup

Informace o náboru

Pokud se pro naši nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis na uvedenou email. adresu.

INFORMACE:
Zdenka Ackermann
Mobil: +4915142668805, +420608828545
(hovořím česky)
Email: [email protected]

WEB: www.zero-maxx.de

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta
- zákl. ADR výhodou, u linkové dopravy pro BMW podmínkou
- NJ na komunikativní úrovni
- praxe na C+E min. 2 roky
- os. vozidlo k dopravě do zaměstnání
- časová flexibilita, zodpovědnost, aktivní přístup k práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1906952  Datum zveřejnění: 27.10.2014