Řidič kamionu C+E práce v Německu - ihned

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Oskar von Miller Str. 3a, Essenbach, 84051, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRÁCE V NĚMECKU na německou smlouvu!!!

Německá personální společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) spolehlivé řidiče kamionové dopravy s ŘP C+E.

Popis a nabídka práce:
Nabízíme tyto typy přeprav :

1. linková vnitrostátní doprava pro BMW ,Audi,WV nebo Porsche
po-pá, +2x v měsíci možná práce o sobotě (extra placené) ideální pro řidiče bez NJ, ubytování na pensionu, CZ Dispo.
NEBO
2. dálková doprava nacionální ( celé Německo ), spaní v kabině vozidla, německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Výjezdy, lokalita práce: Landshut, München, Dingolfing, Regensburg, Nürnberg, Stuttgart,Leipzig a okolí

V případě zájmu o pracovní nabídku nám zašlete Váš životopis na uvedenou email. adresu, popřípadě nás můžete kontaktovat na níže uvedeném tel. čísle. - mluvím slovensky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Platové podmínky:

1. Linková vnitrostátní doprava
minimálne 1600 € netto v daňový třídě 1
100 € příspěvek na ubytování
40 € osobitně hrazená pracovní sobota
44 € tankovací karta na docházení z penziónu do práce
150 € v hrubém Urlaubsgeld po ukončení zkušební doby
150 € v hrubém Weihnachstgeld po ukončení zkušební doby
180 € dětské přídavky na jedno dítě a měsíc - pomoc při vybavování
Po ukončení zkušební doby a vzájemné spokojenosti sa plat navyšuje.

2. Dálková doprava (vnitrostátní Německo)
minimálne 1700 € - 2000 € netto v daňový třídě 1

- německá pracovní smlouva s německým pojištěním
- zajistíme ubytování

Informace o náboru

Informace:
KRIVEK Jozef
Email: jozef.krivek@zero-maxx.de
Mobil: +49 151 171 12 853
www.zero-maxx.de

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta
- os. vozidlo k dopravě do zaměstnání
- základní ADR velkou výhodou
- NJ na komunikativní úrovni-není podmínkou
- praxe v kamionové dopravě
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Oskar von Miller Str. 3a
84051 Essenbach
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Jozef Krivek
Tel.: +49 151 171 128 53
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2269397   Datum zveřejnění: 2.9.2016