Operátor/ka výroby

ZETKA - MB s.r.o. (MPSV)

Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-05
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZETKA - MB s.r.o., IČ 27245071
Pracoviště:Monroe Czechia s.r.o., Hodkovice nad Mohelkou, Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2017-04-05
Mzdové rozpětí:od 90 do 110 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Jízdní výhody
Mimo okres bydliště

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů.
Práce v třísměnném nebo šestidenním režimu (ranní, noční, odpolední a týden volno).

Požadujeme:
Spolehlivost, samostatnost, praxe není nutná, probíhá kompletní zaškolení.

Nabízíme:
Stabilní a dlouhodobé zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, zajištění ubytování, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12444310712