Regionální manažer

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo práce
Na Zátorách 8, Praha 7, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2014
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 70000 Kč/měsíc, Mzda dle tržeb jednotlivých obchodů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přímé vedení, motivace, hodnocení a odměňování týmu 5-6 Oblastních manažerů
nepřímé vedení personálu na cca 30 prodejnách (300 zaměstnanců)
spolujízdy (kaučing) s jednotlivými Oblastními manažery, rozvoj jejich znalostí a dovedností
zpracování plánu inventur, evidence výsledků a řešení případných nesrovnalostí (manka)
kontrola a schvalování mezd personálu prodejen
koordinace procesů otevírání, úprav (redesignu) a zavírání prodejen
koordinace spolupráce s ostatními odděleními společnosti (nákupní oddělení, právní, IT, hospodářsko - technická správa, personální oddělení, marketingové oddělení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební automobil
Služební telefon
Notebook

Informace o náboru

V případě, že splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis na mail: [email protected]. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozvání k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Potraviny, ekonomie

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manažerské dovednosti
minimálně 10 let prokazatelné praxe v obchodě, ideálně maloobchod s potravinami
zkušenosti s vedením týmu min. 3 roky
znalost problematiky maloobchodu a rychloobrátkového zboží
min. 3 roky praxe na podobné pozici
organizační a komunikační schopnosti
chuť do práce, nasazení a proaktivitu
schopnost stanovování priorit
empatii a schopnost naslouchat
řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič
ochota cestovat, časová flexibilita
práce s PC - výborná znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie a tradice značky NOVÁK maso uzeniny se váže k roku 1994, od kdy se začaly na českém trhu objevovat první specializované značkové prodejny se širokou nabídkou masa a uzenin. Dnes jsou naše PRODEJNY zastoupeny po celé České republice a jejich počet stále roste.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1929060  Datum zveřejnění: 5.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 70000 Kč/měsíc, Mzda dle tržeb jednotlivých obchodů