Sekretářka/asistentka s NJ

ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Žitná 50, 384 11 Netolice, Jihočeský kraj, České Budějovice, Prachatice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
Velmi dobré platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro správu v hřebčínu (mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi) hledáme samostatnou spolehlivou sekretářku jako asistenci vedení podniku.

Náplň práce: administrativní práce, kompletní řízení chodu kanceláře, telefonáty s dodavateli, vedení potřebných evidencí, příprava podkladů pro platby a finanční úřad, zadávání dat do počítače.

Naše společnost se zabývá především chovem koní, správou pozemků, renovacemi.

Informace o náboru

Máte-li zájem o samostatnou a pestrou práci, zasílejte životopisy na e-mail: info@horsefarm.cz. Předmět: "sekretářka".
Tel. 721 368 888 (PO-PÁ 8-16 hod.) nebo večer a o víkendu tel. 724 916 949.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme znalosti německého jazyka, dobré znalosti práce na počítači, přesnost v číslech, pečlivost, flexibilitu. Absolutní spolehlivost nezbytná. Předpokladem je samostatnost i příjemné jednání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zemědělství

Žitná 50
384 11 Netolice
ID: 2721778   Datum zveřejnění: 13.10.2016