Sekretářka/asistentka - znalost NJ/AJ

ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Žitná 50, 384 11 Netolice, Jihočeský kraj, České Budějovice, Písek, Prachatice, Strakonice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017
Nabízený plat (hrubého)
atraktivní platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme sekretářku s dobrou znalostí německého nebo anglického jazyka jako asistenci vedení podniku pro správu v hřebčínu (mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi).

Požadujeme: dobré znalosti práce na počítači, přesnost v číslech, pečlivost, flexibilitu. Absolutní spolehlivost nezbytná. Předpokladem je samostatnost i příjemné jednání.

Náplň práce: administrativní práce, kompletní řízení chodu kanceláře, telefonáty s dodavateli, vedení potřebných evidencí, příprava podkladů platby a finanční úřad, zadávání dat do počítače.

Nabízíme velmi atraktivní platové ohodnocení.

Naše společnost se zabývá především chovem koní, správou pozemků, renovacemi.

Informace o náboru

Máte-li zájem o zajímavou a pestrou práci, zasílejte životopisy na e-mail: info@horsefarm.cz. Předmět: "sekretářka".
Tel. 721 368 888 (PO-PÁ 8-16 hod.)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Fakturace - základy

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zemědělství

Žitná 50
384 11 Netolice
ID: 2721778   Datum zveřejnění: 30.3.2017