Sociální pracovnice/ pracovník nebo pracovnice/pracovník v sociálních službách

Život bez bariér, z.ú. (MPSV)

Místo práce
Lomená 533, 509 01 Nová Paka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Život bez bariér, z.ú., IČ 26652561
Pracoviště:Život bez bariér, z,ú., Lomená 533, 509 01 Nová Paka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNICE / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK nebo PRACOVNICE/PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Uvítáme všechny kandidátky/kandidáty s vyšším odborným nebo vysokoškolským vzděláním v sociální oblasti nebo minimálně s kvalifikačním kurzem pro pracovníka v sociálních službách a profesními zkušenostmi se standardy kvality sociálních služeb.

Dále požadujeme:
-trestní bezúhonnost
-komunikační dovednosti
-odolnost vůči stresu
-pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením
-zkušenost s procesem individuálního plánování
-uživatelskou znalost práce na PC, především dobrou znalost excel, word.
-řidičský průkaz sk. B - výhodou

Hlavní náplní Vaší práce bude vedení prvotního kontaktu s klienty a šetření, vedení individuálních plánů, práce s klienty.
Nabízíme Vám smysluplnou práci, ve které můžete očekávat podporu od milých a obětavých kolegyň. Vhodné i pro OZP.
Nástup: srpen 2016
Typ pracovního úvazku: plný
Mzda: od 14000 Kč, prémie, odměny. Vedle finančního ohodnocení Vám dále nabízíme příspěvek na dopravu do/ze zaměstníní, možnost ubytování, příspěvek na masáže

Váš životopis spolu s dalšími informacemi zasílejte na emailovou adresu: [email protected]
Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle: 727 952 639
Těšíme se na Vás!

Poslední změna:2016-08-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 10865600792

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání