Vedoucí sociálních služeb

Život bez bariér, z.ú. (MPSV)

Místo práce
Lomená 533, 509 01 Nová Paka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Život bez bariér, z.ú., IČ 26652561
Pracoviště:Život bez bariér, z,ú., Lomená 533, 509 01 Nová Paka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected], nebo volejte na tel.:776552505 Kobrová Miroslava.
Život bez bariér, z. ú. v současnosti hledá pro své středisko v Nové Pace vhodnou/ého kandidátku/ta na pozici VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
Uvítáme všechny kandidátky/kandidáty s vyšším odborným nebo vysokoškolským vzděláním v sociální oblasti a profesními zkušenostmi se standardy kvality sociálních služeb.

Druh práce:
Řízení a vedení sociálních služeb denní stacionář, sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství
Podílení se na tvorbě, úpravě a aktualizaci SQSS jednotlivých služeb
Spolupodílení se na finančním rozvoji organizace
Sepisování žádosti na dotace
Vykazování dat

Požadavky:
Dosažené vzdělání - dle zákona o sociálních službách pro pozici sociální pracovník
Znalosti právních předpisů potřebných pro výkon této práce
Praxe - výhodou
Zkušenosti s řízením kolektivu - výhodou
Empatie, komunikační dovednosti, pozitivní myšlení
Vysoká odolnost vůči zátěži a stresu¨Várazný smysl pro zodpovědnost
Vysoké organizační schopnosti
Řidičský průkaz skupiny B
Dovednost pracovat na PC (Windows, Excel, Internet, Outlook)

Své životopisy, motivační dopis, Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, Ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, telefonický a e-mailový kontakt zasílejte na e-mail [email protected] .
V případě potřeby kontaktujte ředitelku organizace Jitku Fučíkovou, 603 434 833 nebo vedoucí sociálních služeb Mgr. Lucii Mánkovou, 727 952 639.

Nabízíme Vám smysluplnou práci, ve které můžete očekávat podporu od milých a obětavých kolegyň.
Nástup: dohodou, nejdéle duben 2016
Typ pracovního úvazku: PLNÝ
Mzda od 20000 - 25000 Kč + odměny, prémie.
VEDLE FINANČNÍHO OHODNOCENÍ Vám dále nabízíme příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11934280735

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání