Obchodně technický referent

ZJP, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 2232, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje (524)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZJP, s.r.o., IČ 25828720
Pracoviště:Olomoucká 2232/8, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-08-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
poskytování odborného poradenství, technická podpora, příprava a zpracování nabídek a prodej, udržování a rozvoj obchodních vztahů, péče o stávající zákazníky. Řešení požadavků a potřeb zákazníků, zajišťování administrativní agendy,
Požadujeme:
VŠ, SŠ vzdělání technického směru nejlépe strojního. Odolnost vůči stresu, dobré komunikační a prezentační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, příjemné a seriózní vystupování, flexibilitu a loajálnost; organizační schopnosti, obchodní duch, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, dodržování termínů, znalost práce na PC.
Zkušenost a praxe v oblasti strojírenství a znalost čtení technické dokumentace výhodou.
Součástí přijímacího pohovoru bude test technických znalostí.
ŘP sk. B a čistý trestní rejstřík.
Zájemci o práci hlaste se e-mailem nebo poštou.
Nabízíme: práci v prosperující firmě, stravenky, příspěvky na dovolenou a další…

Poslední změna:2014-07-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zábřeh

číslo volného místa: 7706420790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou