Odborný/-á posuzovatel/-ka ve zkušebně kamene a kameniva

Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Husova 675, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Důlní a hutní inženýři a specialisté v příbuzných oborech (2146)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o., IČ 64828042
Pracoviště:Husova 675, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ODBORNÝ/-Á POSUZOVATEL/-KA VE ZKUŠEBNĚ KAMENE A KAMENIVA - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte od PO-PÁ od 8.00-15.00 hod na tel.: 604747968 RNDr. Kateřina Krutilová, Ph.D. nebo pište na e-mail: [email protected].

Požadujeme:
- VŠ se zaměřením v oboru hornictví, těžba, geologie, stavebnictví
- anglický, německý nebo polský jazyk aktivně
- řidičský průkaz skupina B
- znalost práce na PC (word, excel, outlook, powerpoint)
- výborné komunikační dovednosti
- odpovědnost, proaktivní přístup, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce
- bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
- praxe v oboru minimálně 5 let
- znalost a praxe ISO 9001 (osobní certifikát výhodou

Nabízíme:
- PP na 1 rok s možností prodloužení
- stravenky
- pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz
- možnost i zkráceného úvazku dle dohody

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 10495650746

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně