Manažer prodeje

Zlatko Štěpina

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 45.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste ambiciózní člověk a energický člověk ?
Chcete přemýšlet nad vlastní obchodní strategií, mít prostor pro vlastní nápady a být pánem svého času ?
Nebojíte se vysokých výdělků ?
Pojďte s námi ENERGII šířit dál !

V rámci nového obchodního zastoupení pro Moravu se sídlem v Brně, hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří se nebojí práce, jejichž hlavní náplní bude:

- Aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků v segmentu SMB/SME. státních organizací, spolků a domácností
- Příprava a aktualizace obchodních nabídek
- Samostatná obchodní jednání

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Za získání nových zákazníků a péči o stávající nabízíme nadstandartní systém odměňování až nad 60 000 Kč měsíčně
- Dlouhodobou spolupráci
- Práce ve vlastním regionu a v libovolném čase
- Koncepční dlouhodobá školení (odborná, prodejní)
- Komplexní obchodní podporu a administrativní asistenci
- Bonusové příplatky a prémie, variabilní systém odměn
- Firemní akce
- Po zkušební době možnost služebního vozu i pro soukr. účely

Informace o náboru

Chcete-li se stát součástí úspěšného týmu a vybudovat si vlastní kariéru, neváhejte, zašlete nám životopis a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CENTROPOL ENERGY, a.s. - Zákazník je pro nás víc než pouhé číslo. Jsme přední dodavatelé elektřiny a plynu, jednáme na rovinu a radíme i ve složitých situacích. S námi zákazník opravdu ušetří – čas, peníze i starosti. Máme více jak 300 tis. spokojených zákazníků a 15letou historií.
ID: 2997380  Datum zveřejnění: 5.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 45.000,- Kč