Číšník, servírka

Zlatý anděl s.r.o. (MPSV)

náměstí Svornosti 11, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 19500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zlatý anděl s.r.o., IČ 63887363, http://www.hotelzlatyandel.cz/
Pracoviště:náměstí Svornosti 11, Vnitřní Město, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-02
Mzdové rozpětí:od 15000 do 19500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Číšník, servírka - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 15.000,-- - 19.500,-- Kč hrubého. Očekáváme: minimálně SOU, praxe v oboru výhodou, ochotu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a NJ výhodou. Nabízíme: práci na plný úvazek v zázemí silné a fungující firmy s 20ti letou historií, progresivní platové ohodnocení v závislosti na odpracované době ve firmě, nárok na bonusy až do výše základní mzdy po 2 odpracovaných letech, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost ubytování, možnosti vzdělávání se v rámci firemních programů. Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Kontaktní osoba pan Wagner nebo pan Vorel, tel. 380 712 310, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 8613690793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní