Disponent/ka logistiky (nákupu)

Zlín Precision s.r.o.

Místo práce
U Tescomy 247, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
- platové podmínky v závislosti na předchozí praxi

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem, kontrola a zadání nákupních požadavků do systému
- kontrola dodávek, urgence, hledání náhradních řešení
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- zajišťování přepravy výrobků a jiné administrativní práce
POŽADUJEME:
- komunikativní znalost AJ
- praxe na obdobné pozici v logistice nebo dopravě
- flexibilita, komunikativnost, týmová práce
- řidičský průkaz skupiny B
- uživatelská znalost PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní společnosti- pružná pracovní doba- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, čtvrtletní odměny, volnočasové poukázky, firemní vzdělávání, služební mobil a notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma se zahraniční účasti zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive. V rámci rozvoje společnosti hledáme posilu na oddělení kvality.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3092379  Datum zveřejnění: 5.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: - platové podmínky v závislosti na předchozí praxi