Baví vás auta, obchodní jednání, cestování a umíte francouzsky?

ZLKL, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Moravičanská 581, 789 83 Loštice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (3322)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZLKL, s. r. o., IČ 47973943
Pracoviště:Moravičanská 581/29, 789 83 Loštice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, Firemní ubytovna
Předškolní zařízení, Firemní anglická MŠ
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme společnost Elbee Mobility. Vyvíjíme a vyrábíme světově unikátní speciál – vozidlo Elbee. Dáváme vozíčkářům svobodu pohybu, po které většina z nich velmi touží – nemusí totiž složitě přesedat ze svého vozíku na sedadlo řidiče, ale Elbee řídí přímo z něj. Vycházíme ze zázemí strojírenské společnosti ZLKL, která patří mezi Českých 100 Nejlepších firem a pyšní se tituly, jako jsou např. Inovátor roku a Odpovědná firma roku.

• Je to výzva pro Vás! Jsme teprve na začátku, ale známe náš trh, poptávku a reakce zákazníků.
• Může to být opravdu velké, chcete být u toho?
Váš výsledek práce bude:
• Fungující prodejní síť ve Francii (a poté v dalších státech).
• Pro první rok 5 nových smluvních partnerů ve Francii, kteří prodají celkem 20 vozidel Elbee.
• Do 5ti let každoroční prodej 200 vozidel skrze smluvní partnery.
Jaké jsou naše požadavky?
• FJ – komunikativní znalost slovem i písmem.
• AJ – výhodou.
• Radost z cestování – v zahraničí můžete trávit větší část měsíce.
• Vysoký tah na branku.
Co nabízíme?
• Skvělou marketingovou podporu - akčního parťáka, který plánuje marketingovou revoluci.
• Volné ruce a zároveň jasně daný rámec obchodní B2B strategie.
• Účast na unikátním projektu. Pokud pošlape, pomůžete tisícům vozíčkářům k jejich svobodě pohybu.
• Spravedlivé hodnocení bez horní finanční hranice.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12191830770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou