Řidič nákladního automobilu

ZLKL, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Moravičanská 581, 789 83 Loštice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZLKL, s. r. o., IČ 47973943
Pracoviště:Moravičanská 581/29, 789 83 Loštice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Předškolní zařízení, Firemní anglická MŠ
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pojďte k nám pracovat na pozici řidiče nákladního automobilu, ráno vyjedete, odpoledne se vrátíte.

Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost orientovaná na perfektní výsledek pro své zákazníky, kterým nabízíme širokou škálu činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy. Pyšníme se mnohými oceněními.

• Máte řidičský průkaz typu C – tedy pro nákladní automobil?
• Pomůžete rád/a s nakládkou nebo vykládkou, je-li to potřeba?
• Pracujete rád/a dlouho v jedné firmě, která pro Vás zároveň znamená stabilitu?

Pak jste možná právě Vy naše nová posila na expedici!

Jak vypadá Váš pracovní den?
• Ráno mezi 5 a 6 hodinou naložíte vyrobené díly, které odvezete zákazníkům nebo kooperantům k další výrobní operaci. Po vyložení se buď vracíte, nebo cestou naložíte díly nebo materiál, které dovezete zpět.
• Většinou se vracíte brzo odpoledne, pokud vyjedete vícekrát za den, skočíte si mezi tím do podnikové jídelny na oběd.
• Budete řídit Iveco Cargo, 6,5 t, 16 LM. Bude to Váš svěřenec, kterému zároveň zajistíte náležitou péči (servisní prohlídky, včasné výměny oleje, údržbu zevnějšku).

Co Vám za Vaši poctivou práci nabízíme?
• Férové jednání.
• Každý den se vrátíte na noc domů.
• Proplatíme Vám všechny přesčasy.
• Příjemné prostředí rodinné společnosti.
Kontakt: telefonicky bližší informace k nabídce, na e-mail zaslat životopis.

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12219820702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C