Frézař kovů - obsluha konvenčních fréz

ZLKL, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Moravičanská 581, 789 83 Loštice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz (72232)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZLKL, s. r. o., IČ 47973943
Pracoviště:Moravičanská 581/29, 789 83 Loštice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, Firemní ubytovna k dispozici
Předškolní zařízení, Firemní anglická MŠ
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Baví vás spíš kusová výroba a rádi u práce přemýšlíte? Pojďte posílit náš malý kolektiv nástrojárny!

Jsme zavedená, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost se špičkovými technologiemi.
Jsme TOP Odpovědná firma roku 2014 a patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR.

Co se vám bude při práci hodit?
• Praktická zkušenost práce s konvenční frézkou nebo jinými obráběcími stroji.
• Orientace ve výkresové dokumentaci.
• Chuť a ochota velmi dobře pracovat.

Proč chcete pracovat právě u nás?
• Do práce vás zaškolíme.
• Mzdu vyplácíme každý měsíc pravidelně a včas.
• Proplatíme vám všechny přesčasy.
• Budete v příjemné atmosféře přátelského kolektivu.

Kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12438590719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou