Pomocný kuchař/ka cateringu

ZOD Brniště a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 471 29 Brniště, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 9000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní kuchaři (51203)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZOD Brniště a.s., IČ 00119407
Pracoviště:ZOD Brniště a.s. - 001, Brniště 1, 471 29 Brniště

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 7000 do 9000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: nadšení pro vaření a gastronomii, vítáme předchozí praxi, avšak není podmínkou, trpělivost a odolnost vůči stresu, příjemné vystupování pro kontakt se zákazníky na cateringových akcích dále pečlivost, spolehlivost a schopnost zorganizovat si svůj čas a práci.
V rámci pracovní náplně se jedná o přípravu pokrmů studených i teplých předem na akce i během nich. Dále prezentace pokrmů a jejich dodání zákazníkovi. Obsluha zákazníků k jejich úplné spokojenosti.
Důležitý je zdravotní průkaz.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, zdravotním znevýhodněním. Vhodné i pro cizince.

Nabízíme: zázemí stabilní zemědělské firmy ZOD Brniště a.s., možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní dobu a individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12315030761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou