Montér leteckých interiérů, zámečník, mechanik

Zodiac Galleys Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Univerzitní 1119, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-17
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci mechanických zařízení (82110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zodiac Galleys Europe s.r.o., IČ 26339510, http://www.driessen.com
Pracoviště:Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-17
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přijmeme šikovné montéry (zámečníky, klempíře, mechaniky) pro výrobu leteckých interiérů letadel Airbus.

Požaujeme:
- Vyučení ideálně v oboru zámečník či obdobném (není podmínkou)
- Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
- Manuální zručnost podmínkou
- Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce
- Zodpovědný přístup k práci
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Náplň práce:
- Žádná pásová výroba, jen precizní ruční práce
- Ruční montáž kuchyňských modulů nebo podsestav (dvířka, boxy)
- Práce dle strojařské výkresové dokumentace, jemná mechanika

Nabízíme:
- Zajímavou práci v prostředí prosperující mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dojíždění
- Pololetní a roční prémie
- Jazykové vzdělávání, aj.
- Nástupní plat od 20000 Kč/měs. + 15% prémie, docházkový bonus, navýšení mzdy po zkušební době (tzn. mzda min. 21 - 23 tis/měs.)
- Proplácené přesčasy, extra odměny za odpracované přesčasové hodiny
- Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně na adrese společnosti Univerzitní 34, Plzeň (naproti ZČU).

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10211160707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou