Konstruktér - specialista pevnostních výpočtů, stress engineer

Zodiac Galleys Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Univerzitní 1119, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-11
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zodiac Galleys Europe s.r.o., IČ 26339510, http://www.driessen.com
Pracoviště:Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-11
Mzdové rozpětí:od 30000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Tvorba "kompletního balíku stressové dokumentace“ – zjišťování přenosu sil do rámu letadla, pevnostní výpočty, specifikace testů a vyhodnocení výsledků, tvorba reportů
- Příprava a kontrola zkušebních vzorků
- Koordinace a podpora statických testů
- Komunikace se zákazníkem (Airbus) a zahraničními kolegy
- Podpora optimalizace a vývoje produktu
- Správa a údržba databáze výsledků
Požadujeme:
- VŠ techického směru
- Znalost tvorby technické dokumentace, dobrá znalost práce na PC
- Znalost FEM
- Praktická znalost práce v 3D CAD systému (Solid Works výhodou)
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Systémové myšlění , zájem učit se, samostatnost, schoponost týmové práce, aktivní přístup k práci a řešení situací
- Zkušenosti z leteckého průmyslu výhodou
Nabízíme:
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
- Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní kolektiv
- Příležitost spolupracovat s odborníky společnosti Airbus
- Možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasi leteckého průmyslu
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Závodní stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění a další firemní benefity

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11129290733

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně