Asistent/ka ve výrobě

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bulharská 3275, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., IČ 28330455
Pracoviště:ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Bulharská 36, Bulharská 3275/36, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 15500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Prýglová tel.: 736 626 086 (v době 13-15 hod.) nebo email [email protected]. Hledáme asistenty do výroby. Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů, úklid haly. Požadavky: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat na tři směny, chuť pracovat. Nabízíme: velké množství benefitů - obědy, večeře, pitný režim, kuchyňka k dispozici, káva k dispozici, přesčasy ohodnoceny 50% příplatkem, 13. plat. Pracoviště: Prostějov

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11744260742

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání