Specialista pro obchod

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U zoologické zahrady 147, 635 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16400 - 23660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, IČ 00101451
Pracoviště:Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace, U zoologické zahrady 147/46, Bystrc, 635 00 Brno 35

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 16400 do 23660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti
VŠ bakalářské nebo vyšší odborné oboru ekonomika/ podnikání/administrativa. Podmínkou je zkušenost s prodejem reklamy. Minimálně 2 roky praxe v obchodní činnosti. Obchodní nadání, dovednosti, zkušenosti a praktická znalost obchodu. Praktická znalost prodeje prostřednictvím e-shopu. Výborná znalost Čj a pravopisu. Výborné komunikativní dovednosti, reprezentativní vystupování. Orientaci na zákazníka. Aktivní znalost práce na PC. Časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci regionu Brno a blízké okolí. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
Popis činnosti.
Aktivní prezentace a prodej (především reklama). Vedení obchodních jednání včetně vytváření konceptů obchodních nabídek. Zajišťování obchodní agendy. Realizace prodeje prostřednictvím e-shopu. Zajišťování aktivit pro stávající zákazníky. Vedení agendy sponzorů Zoo Brno. Zajišťování veřejných sbírek pro Zoo Brno - povolování, realizaci, vyhodnocování. Součinnost při realizaci obchodních zakázek Zoo Brno. Spolupráce s marketingovým útvarem
Výše mzdy: 16 400 Kč - 23 660 Kč, bez osobního příplatku. Platová třída 10 příloha č. 2 NV 564/2006 dle dálky odborné praxe.
Požadovaná praxe: minimálně 2 roky

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11952420705

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně