Vedoucí obchodního útvaru

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U zoologické zahrady 147, 635 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21800 - 29760 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, IČ 00101451
Pracoviště:Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace, U zoologické zahrady 147/46, Bystrc, 635 00 Brno 35

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21800 do 29760 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti
VŠ v oboru ekonomika/ podnikání/management/administrativa. Podmínkou je 2 roky praxe a zkušenosti s organizací práce a řízením podřízených. Obchodní nadání, zkušenost a praktická znalost obchodu. Zkušenost s prodejem prostřednictvím e-shopu. Výborná znalost Čj.a pravopisu. Výborné komunikativní dovednosti, reprezentativní vystupování. Znalost agendy obchodních a veřejných zakázek. Znalost Aj. je výhodou. Aktivní znalost práce na PC. Časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci regionu Brno a blízké okolí. ŘP sk. B - aktivní řidič.
Popis činnosti.
Aktivní zajišťování obchodní činnosti. Vedení obchodní agendy. Aktivní vyhledání nových obchodních příležitostí. Tvorba obchodní koncepce, obchodních nabídek a podkladů pro obchodní smlouvy. Realizace obchodních jednání a zakázek. Řídí a zastupuje po dobu nepřítomnosti správce obchodních a veřejných zakázek. Zajišťování prodeje prostřednictvím e-shopu. Péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky. Zajišťování plnění obchodní koncepce. Organizace a koordinace práce obchodního týmu, vedení potřebné evidence a záznamů. Kontrola kvality práce podřízených včetně dodržování BOZP a PO.
Nabízíme
zajímavou, kreativní a zodpovědnou práci, v netradičním zařízení, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Výše mzdy: 21 800 Kč - 29 760 Kč včetně příplatku za vedení, bez osobního příplatku. 10 Platová třída příloha č. 2 NV 564/2006 dle dálky odborné praxe

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11952410714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně