Prodavači potravinářského zboží, prodavač občerstvení

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U zoologické zahrady 147, 635 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, IČ 00101451
Pracoviště:Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace, U zoologické zahrady 147/46, Bystrc, 635 00 Brno 35

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované dovednosti
Střední vzdělání s výuční listem nebo maturitou zaměření prodej zboží, potravin (obchod). Platný zdravotní průkaz. Praktické znalosti s prodejem potravin výhodou. Znalosti s vyúčtováním tržeb. Komunikativnost. Příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkům. Přiměřenou fyzickou zdatnost. Spolehlivost. Odpovědnost a pečlivost. Časovou flexibilitu.

Poznámka k volnému místu:
Popis činnosti. Samostatný prodej zboží. Inkasování plateb za zboží. Příprava rychlého občerstvení a nápojů. Aranžování, přejímka, viditelné označení cenovkami a skladování zboží. Účast při inventarizacích. Samostatné vyřizování reklamací. Dodržování hygienických předpisů při výrobě a prodeji potravin. Zajištění čistoty výrobních zařízení. Zajištění kontroly stavu zásob a záručních lhůt. Pravidelný odvod tržeb.
Nabízíme Sezónní pracovní poměr do 31. 10. 2017 s možností dlouhodobého. Zodpovědnou práci nerovnoměrně rozvrženou včetně víkendů a svátků. Zapracování. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
Výše mzdy: Kč 15 200 bez osobního příplatku. 5. platová třída příloha č. 2 NV 564/2006

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12187370710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou