Řidič vláčku - sezónní

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U zoologické zahrady 147, 635 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
14800 - 18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, IČ 00101451
Pracoviště:Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace, U zoologické zahrady 147/46, Bystrc, 635 00 Brno 35

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 14800 do 18500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: [email protected]
Požadované dovednosti
Min. SOU s maturitou, PODMÍNKOU ŘP - B, C, D, E AKTIVNÍ ŘIDIČ, platné profesní osvědčení, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, práci dle harmonogramu směn i víkendy, praxe min. 3 roky
Popis činnosti:
Zajišťování přepravy různých materiálů v rámci Zoo Brno, zajišťování přepravy návštěvníků vláčkem v areálu Zoo Brno, odpovědnost za obsluhu vozidel, běžná příprava vozidel k provozu, komunikace s návštěvníky, zajišťování dodržování bezpečnosti přepravy osob.
Nabízíme sezónní práci na plný úvazek na dobu určitou do konce října 2017, příspěvek na stravování, poměrnou část z 25 dnů roční dovolené,
základní plat bez osobního příplatku 14 800 Kč - 18 500 Kč NV 564/2006 platová tř. 7 dle dálky odborné praxe
Nástup po dohodě červen 2017

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12660620712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E