Vedoucí výroby

ŽPSV a.s. (MPSV)

Třebízského 207, 687 24 Uherský Ostroh, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci stavebního provozu (13233)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŽPSV a.s., IČ 46346741
Pracoviště:Třebízského 207, 687 24 Uherský Ostroh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru, znalost práce na PC, praxe na podobné pozici vítána, samostatnost, organizační zkušenosti s vedením týmu, flexibilita, znalost AJ výhodou. Práce v dlouhodobé, stabilní a prosperující společnosti s nadnárodním vlastníkem (skupina OHL ze Španělska). Firemní benefity - obědy, penzijní připojištění, slevy na výrobky, 13. mzda. Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Poslední změna:2014-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 7892500740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou