Učitel řezbářství, truhlářství a lektor keramiky

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Místo práce
Rajmonova 1199, Praha 8, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
24.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 350 Kč/hodina, Hodinová mzda dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

5 hodin týdně základů truhlářství, řezbářství s dětmi na 1. stupni ZŠ, jako učitel a dalších 3 - 10 hodin týdně kroužků a klubů pro děti i dospělé v mimoškoních aktivitách
2 - 6 hodin keramiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme možnost dobrého pracovního kolektivu, velkou podporu v profesi , podpora rozvoje profese, vybavení pro práci truhláře a řezbáře, keramika, vhodné i pro studenty uměleckých škol či absolventy uměleckých škol. Nabízíme ve spolupráci s námi další rozvoj vlastních aktivit v oblasti v našich prostorách (Praha - metro Ládví ).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

pracovní výchova

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Přepokládáme nadšení a znalost v oboru a dobrou práci ve vedení dětí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2055525  Datum zveřejnění: 20.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 350 Kč/hodina, Hodinová mzda dle dohody