Učitel-učitelka - speciální pedagog - 1. stupně v malém třídním kolektivu

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Místo práce
Rajmonova 1199, 18015 Praha 8, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 24 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvořivé a zajímavé vyučování třídy prvního stupně. Možná specializace, možné uplatnění alterentivních pedagogik .
Vyučování od 9 hodin do 15. hodin, práce třídního učitele, komunikace s rodiči.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobrý pracovní kolektiv, zajímavá práce, práce s malou skupinou dětí.

Informace o náboru

Je možné se ucházet o zaměstnání k od 1. 9. 2016

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

učitel 1. stupně výhodou, učitel speciální pedagogiky výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost vytvářet vztahy s dětmi, schopnost práce v týmu, zodpovědnost, uplatňování tvořivého přístupu a hranic v práci s dětmi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2346377  Datum zveřejnění: 11.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 24 000