Učitelka v MŠ

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Místo práce
Rajmonova 1199, 18015 Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
28.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme příjemnou učitelku do naší soukromé a stabilní mateřské školky v blízkosti metra Ladví. Za kolegyni, která odchází na MD hledáme kolegyni novou (nejde pouze o záskok po dobu MD) Jsme soukromá školka s rodinným přístupem. Požadujeme: odpovídající kvalifikaci tj. minimálně SŠ předškolní pedg. (vhodné i pro absolventky), nadšení do práce, zodpovědnost a tvořivost, zájem o montessori pedg. vítán. Nabízíme: stabilní místo v příjemném prostředí, odpovídající platové podmínky, dvousměnný provoz ranní/ odpolední, možnost studovat při práci . Nástup 28.8.2017
Své CV zasílejte prosím na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3058070  Datum zveřejnění: 12.5.2017