Vedoucí technické přípravy výroby

ZT METAL a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 505, 331 41 Kralovice, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-24
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve výrobě (43220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZT METAL a.s., IČ 64830837, http://www.ztmetal.cz
Pracoviště:Nádražní 505, 331 41 Kralovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-24
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce - Kralovice

Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nejlépe v oboru strojírenství
" praxi v oblasti TPV nebo s řízením kovovýroby, praxe ve vedoucí pozici
" základní znalost materiálů a jejich vlastností, pracovních postupů v oboru kovovýroby (svařování oceli, nerezu a hliníku, lisování, ohraňování a ohýbání na CNC strojích, montáž ocelových konstrukcí, apod.)
" znalost práce na PC - 3D konstrukční software, Microsoft Office
" manažerské dovednosti (plánování, vedení/řízení lidí a projektů, komunikace, apod.)
" mezioborové znalosti a myšlení
" aktivní znalost německého jazyka

Nabízíme:
" motivující ohodnocení odpovídající kvalifikačním předpokladům a znalostem
" podporu dalšího vzdělávání, možnost kariérního rozvoje a růstu
" 5 týdnů dovolené
" dotované závodní stravování
" zázemí stabilní české společnosti
" nástup možný ihned
Náplň práce:
" výkonné vedení útvaru TPV, kolektivu technologů a konstruktérů

Poslední změna:2015-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever

číslo volného místa: 9459170729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou