Vedoucí zásobování

ZVU Servis a.s. (MPSV)

Pražská třída 322, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-17
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu (12113)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZVU Servis a.s., IČ 25267817
Pracoviště:Pražská třída 322/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-17
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ ZÁSOBOVÁNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Náplň práce: přímý podřízený ředitele společnosti; vyhledává dodavatele, jedná o cenách a dodacích podmínkách u dodavatelů materiálu a kooperací (pálení, tryskání apod.); vyhodnocuje nabídky podle ceny a termínu; objednává a koordinuje dodávky materiálu, plánuje přípravy materiálů řídí nákup a přípravu materiálu, personální náležitosti v rozsahu vedoucího odboru; Samostatně objednává určitý sortiment zboží podle podkladů z technologie, vede dva TH podřízené plus řízení a vedení čtyř podřízených přípravy materiálu - řezání, logistika materiálu
- Požadujeme: VŠ/SŠ strojírenské zaměření, praxe v oboru nákupu strojírenských materiálů nejlépe se zkušeností vedení kolektivu, orinetace v jakostech ocelí, práce na PC (Office), ŘP sk. B, němčina (případně Angličtina) na komunikativní úrovni, komunikační a organizační schopnosti, založením obchodník, iniciativní a odpovědný, loajalita k firmě
- Nabízíme: dovolenou navíc
- V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9357760721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou