It specialista

ZVVZ MACHINERY, a.s. (MPSV)

Místo práce
Sažinova 888, 399 01 Milevsko, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí (252)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZVVZ MACHINERY, a.s., IČ 28127625
Pracoviště:Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
" Příprava a realizace exportu a importu dat IS
" Vývoj, údržba a provoz IS
" Zodpovědnost např. Za rozvoj datového skladu a dalších částí
" Využití technologie MS SQL, Microsoft Visual Studio - programovací jazyk C# , foxpro
" Komunikace s dodavateli SW
" Podpora uživatelů PC stanic
" Nastavování a instalace operačních systémů PC (Windows)
" Nastavování a provádění změn v systémech dle požadavků
" Instalace nových aplikací a technologií
" Provádění údržby operačních systémů
" Diagnostika chyb hardware, operačních a informačních systémů
" Řešení aktuálně vzniklých problémů s uživateli
Požadujeme:
" SŠ + 4 roky praxe v programování nebo VŠ v IT + 2 roky praxe
" Znalost programování objektově orientovaných jazyků, ideálně C# (+foxpro výhoda)
" Znalost SQL podmínkou
" Znalost základní práce s MS SQL serverem
" Znalost AJ minimálně na úrovni porozumět technické dokumentaci
" Spolupráce s vývojovým týmem
" Zodpovědnost za kvalitu kódu
" Aktivní přístup k problémům a jejich samostatné řešení, flexibilita, komunikativnost

Nabízíme:
" Zázemí stabilní a renomované společnosti
" Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
" Týden dovolené navíc
" Příspěvek na dojíždění
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na závodní stravování
" Možnost dalšího osobnostního rozvoje a vzdělávacích aktivit

Tarifní stupeň: smluvní mzda (nástupní mzda cca 25.000 - 30.000 Kč)
Nástup: dle dohody

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11670190766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou