Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

100 % REWORK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní 3137, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-09
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:100 % REWORK s.r.o., IČ 26892201
Pracoviště:PROSTĚJOV, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-09
Mzdové rozpětí:od 12000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis na email [email protected].
Hledáme zodpovědné pracovníky do našeho pracovního týmu na zajištění mezioperačních a výstupních kontrol dílů v automobilovém průmyslu.

Náplň práce
vstupní/mezioperační/výstupní kontrola dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
kontrola pohledových vad
vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
vypisování záznam o kontrole dílů
práce ve směnném provozu

Požadujeme
SOU/SŠ vzdělání, nejlépe strojírenský obor (není podmínkou!)
zkušenost s výrobou, kontrolou kvality velkou výhodou
orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová flexibilita
ochota učit se novým věcem
ŘP sk. B

Nabízíme
možnost profesního růstu
příplatky ke mzdě, pololetní odměny a další benefity
stravenky
2 dny sick days
příspěvek na penzijní připojištění
odměna za doporučení nového zaměstnance
korektní jednání

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11687180704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2801492  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12000 - 15000 Kč/měsíc