Sociální pracovník

15. přední hlídka Royal Rangers v ČR (MPSV)

Místo práce
Plánská 270, 349 58 Černošín, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-22
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:15. přední hlídka Royal Rangers v ČR, IČ 68782004
Pracoviště:15. přední hlídka Royal Rangers v ČR(Černošín), Plánská 270, 349 58 Černošín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-22
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce Plánská č.p. 270
349 58 Černošín
"Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám. Výběr zaměstnance z přihlášených zájemců proběhne formou výběrového řízení. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Požadujeme:
- odpovídající odborné vzdělání (sociální)
- základní orientaci a zkušenost v oblasti sociálních služeb
- základní dovednost práce na počítači a schopnost pracovat s odbonými texty
- hlubokou osobní motivaci
- pěkný vztah k dětem a lidem s postižením, trpělivost, laskavost
- flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci
- ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu
prémie,předškolní zařízení,
Nabízíme:
-zajímavou a naplňující práci v mladém kolektivu
- další vzdělávání v oboru
- mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a nasazení

V případě zájmu zašlete, prosím, emailem svůj životopis a motivační dopis.
Plánská 270, Černošín (schůzky s uchazeči budou domluveny až po zaslání životopisu mailem)

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 11478000786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2822789  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17500 Kč/měsíc