Programátor web aplikací

2IT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Císařských lázní 368, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:2IT s.r.o., IČ 24741973
Pracoviště:2IT s.r.o. 001, U Císařských lázní 368/7, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme posily do týmu, který pracuje na zajímavém projektu pro jednoho z našich mezinárodních klientů.
Požadujeme:
zkušenosti s vývojem webových aplikací, znalost PHP, dobrá znalost dotazovacího jazyka SQL, praktické zkušenosti s jQuery, či obdobným frameworkem, dobrá znalost HTML a CSS pro potřeby vývoje, ochota učit se novým technologiím, logické uvažování, samostatnost při plnění úkolů, AJ alespoň na úrovni porozumění textu a základní odpovědi na email
Nabízíme:
práce na zajímavém projektu, flexibilní pracovní doba, přátelský kolektiv, velmi dobré platové ohodnocení, kancelář v centru Teplic, možnost pracovat i v kanceláři v Praze 5, Nový Smíchov
Zaměstnanecké výhody: 13. plat, bonusy/premie, flexibilni začátek/konec pracovni doby, moznost obcasne prace z domova, notebook, prispevek na dopravu, zdravotni volno/sickday
V případě zájmu zasílat životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10494760771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
ID: 2745112  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 35000 Kč/měsíc