Podpůrný pracovník skladu (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Ried im Innkreis, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
€ 1.600 - 1.800 € netto + přesčasy a příplatky atd

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vybírání a poskytování nástrojů, materiálů a komponentů pro výrobu
• Uchování nástrojů v systému SAP
• Vytvářet a posílat požadavky na nástroje a materiální požadavky
• Kontaktní osoba pro výrobní a externí poskytovatele služeb
• Vnitřní přeprava nástrojů, materiálů a součástí ve výrobním závodě

Tato pozice je z důvodu rovnoprávnosti nabízena mužům i ženám!
Těšíme se na Vaši žádost!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměna :
Plat dohodou na základě odpovídajícich kvalifikací a zkušeností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezi naše zákazníky patří renomovaní výrobci letadel, jako jsou Boeing, Airbus a Bombardier Aerospace. Rozšiřujeme náš tým a hledáme zainteresované a motivované uchazeče o zaměstnání pro naše pobočky RIED IN INNKREIS, ORT IN INKREIS.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Kfm. výuka (např. Výuka logistiky skladu) výhodou
• Dva až tři roky odpovídající pracovní zkušenosti
jsou prospěšné
• Dobrá znalost MS Office, SAP výhoda
• Potřebujete osvědčení o vysokozdvižném vozíku s
potřebnou jízdou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 2728586  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 1.600 - 1.800 € netto + přesčasy a příplatky atd