Tvoříme nový tým specialistů zákaznické péče - 14-25.000Kč

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Hornopolní 3314/38, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
21.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 - 25 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

hledáš si práci? My hledáme tebe a ještě k tomu ti dáme odměnu za to, že jsi náš nový kolega 10.000Kč.

Jsem Specialista zákazanické linky Vodafonu. Co dělám?
- Starám se o zákazníky Vodafonu, kteří mně a kolegům volají s dotazy, prosbou o vyřešení technického problému anebo například změnou služeb nebo fakturace

- Každý den se těším do práce, protože mám kolem sebe spíš než kolegy, kamarády.

- Pracuji hodně s počítačem a systémy. Není to pro mne problém, protože jsem hned na začátku prošel školením na všechno.

- Někdy je moje práce stresová, ale nešílím z toho, protože mám dobrého týmaře, který mě vždycky podrží a poradí mi co mám dělat.

- Moje mzda se pohybuje průměrně okolo 17-19. 000Kč čistého.

- Náš mzdový systém je nastaven na fixní částku a variabilní částku. Proto se naše mzda od 14.000 Kč do 25.000 Kč hrubého.

- Další super věc na moji práci je to, že já nevolám NIKOMU, ale zákazníci volají mně.

- Do práce sice chodím do PO do NE (6-23:00), ale noční mám jen jednou za měsíc a víkendy si taky užiju, protože mám jen dva víkendové dny jako pracovní.

- Hlavně nemusím pracovat v nějakém ošklivém prostředí s ještě horšími lidmi. Naše kanceláře jsou v centru města a když je zima a prší, tak my jsme v teple, suchu a pohodě:)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím si mě zaměstnavatel rozmazluje?

- Denně vypiju tolik kávy, čokolády a čaje, kolik chci, protože to mám zadarmo.

- Můžu chodit sportovat s Multisport kartou.

- Za to, že chodím do práce ještě dostávám Flexipassy v hodně 2.000Kč.

- Týmař nás neustále motivuje soutěžemi o dárky.

- Můžu si půjčovat mobily a zkoušet jaké jsou na ovládání.

- Dostanu zvýhodněný tarif a moje rodina a přátelé také.

- Dostanu stravenky v hodnotě 70Kč.

- Mám možnost projít si výběrovým řízením na trenéra, senior specialistu anebo teamleadera.

- Rozmazlují si nás i různými akcemi a večírky, které pro nás dělají.

- Když doporučím kamaráda nebo kamarádku co si hledají práci a výběrkem projdou úspěšně, tak já i on/ona dostaneme 10.000Kč.

Líbí se ti o čem je moje práce?
Pošli kolegyni Tereza Lipoldová životopis a ona si tě pozve na pohovor:

[email protected]

Musíš, ale spěchat, protože nástup je 21.11.2016

Určitě se podívej i na náš Facebook: https://www.facebook.com/pracujvxeroxucz/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2789159  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 000 - 25 000 Kč/měs.