Poradcem pro maďarský trh ještě před Vánoci 21 - 27.000Kč

Conduent Czech Republic s.r.o.

Karolinská 661/4, 186 00 Praha - Karlín, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
28.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
21.000 - 27.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na začátku se toho spoustu naučíte během 3.týdenního školení
- poté komunikujete s klienty prostřednictvím telefonu, chatu nebo emailu
- zjišťujete těmto klientům potřebné informace o modelech automobilových vozů
- efektivně plníte jejich dotazy včetně zajištění doplňkového servisu, a to s maximálním nasazením
- pracujete v prostředí s dalšími kolegy, a to od pondělí do pátku ve směnném provozu
- máte možnost plánování směn, a můžete začínat ráno od 8:00 nebo i od 11:30 h
- doba směny je 8 hodin

Zaměstnanecké výhody, benefity

- získáte fixní mzdu 21.000 a k tomu až 30% bonus
- budete pracovat se skvělým týmem kolegů, který Vám ochotně poradí a pomůže
- můžete se zde seberealizovat a spolupracovat s námi i na dalších budoucích projektech
- získáte u nás smlouvu na HPP a práci u renomované mezinárodní firmy
- placené školení
- stravenky
- při doporučení Vašeho známého nebo rodinného příslušníka na Vás čeká také velmi zajímavá finanční odměna
- pro aktivní odpočinek pro Vás máme i multisportkartu
- neomezený datový tarif za skvělou cenu
- odměny nabízíme i ve formě flexi passů
- a pro dostatek sil a energie Vám zajistíme nápoje na pracovišti zdarma (káva, latte, mocca)

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka a toužíte se přihlásit do výběrového řízení? Pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi uvidíme!

Datum nástupu je už 21.11.2016.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- člověka, kterého zajímá automobilový průmysl a rád získává nové znalosti v této oblasti
- značně jazykově zdatného, jak v maďarštině, tak i ve slovenštině včetně písemné formy
- flexibilního s proklientským cítěním, kterého baví komunikovat s lidmi a má příjemné vystupování
- a dokáže během hovoru se zákazníkem současně pracovat s PC v systému

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2815216  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21.000 - 27.000 Kč