Získej novou práci pod stromeček až 25.000 Kč měsíčně (Helpdesk operátor/ka)

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517 /19, 40001 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
05.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 - 25.000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravíme tě,
chceš si nadělit skvělou práci ještě letos pod stromeček? Tak jsi tu správně. Přidej se do našeho týmu specialistů zákaznické péče a pomáhej klientům Vodafonu s jejich dotazy.
Poskytneme ti maximální pomoc a kvalitně tě proškolíme. V rámci Vánočního nástupu se můžeš těšit i na odměnu za nástup v hodnotě 10 000 Kč.

Jak to u nás chodí?
Pracujeme v centru Ústí n/Labem a fungujeme tu nepřetržitě od 6 - 23h.
Jako specialisté přijímáme hovory od zákazníků Vodafone a pomáháme jim řešit jejich dotazy spojené např. s vyúčtováním, tarify, mobilními telefony a nastavenými službami.
Pracujeme tu v týmech a máme své Teamleadery, kteří jsou tu vždy pro nás. Vzájemně si pomáháme a i ve volném čase se spolu účastníme nejrůznějších akcí.
Pracujeme na směny, střídají se nám ranní a odpolední, jednou do měsíce i klidnější noční.
V rámci fungování 24/7 jsme pro klienty k zastižení i o víkendech a svátcích. Víkendy tu trávíme jen jednou za měsíc.
Směny si každý plánujeme, tak jak se nám to hodí a vždy 14 dní předem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak jsme ohodnoceni za práci a jaké výhody tě mohou čekat?
Jako Specialisté dosáhnete v průměru měsíční čisté mzdy, která se pohybuje v rámci 17-19.000 Kč.
Dostanete od nás super tarif od Vodafonu a už nikdy neokusíte ten pocit nedostatku dat nebo volných minut. Výhodné tarify může získat i celá Vaše rodina.
Za každý pracovní den Vám přísluší i stravenky a to v hodnotě 70 Kč.
Každé 3 měsíce můžete získáte odměnu za 100% docházku v hodnotě 2.000 Kč.
MultiSport kartu, která Vám umožní vstup do fitka nebo lázní každý den zdarma.
Mocca, Latte nebo Cappucino je tu pro Vás na dobití energie zcela zdarma a v neomezené míře.
Možnost vyzkoušet si nejnovější typy nových mobilů z naší půjčovny.
Stoupat výš a dále se v rámci naší společnosti rozvíjet.
Zúčastnit se v týmech soutěží a získat odměny ve formě flexipassů.
Získat finanční odměnu za doporučení známého, který si shání práci a po jeho přijetí je 10.000 Kč Vašich.

Informace o náboru

Stačí nám jen napsat!
Nástup je již 5.12.2016 tak neváhej a napiš nebo zavolej!

A to na tento kontakt:
Iveta Kozárová
Email: [email protected]
Tel:+420 608 255 121

Těšíme se na tebe!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme i možnost využití znalosti anglického jazyka.

Někteří naši klienti jsou i anglicky hovořící a pokud budeš chtít rozšířit řady v tomto směru, můžeš se těšit i na další finanční odměnu ke mzdě. Máme zde i kurzy angličtiny pro ty, co na sobě chtějí pracovat a mají tyto ambice.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2824484  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 - 25.000 Kč/měs.