Splňte si své vánoční přání u nás až 25.000 kč měsíčně - specialista zákaznické péče

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
05.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14.000 - 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,
Vánoce za dveřmi a ty stále bez práce? Pojď to změnit už dnes. Přidej se do našeho týmu specialistů zákaznické péče a pomáhej klientům Vodafonu vyřešit jejich dotazy.
Poskytneme ti maximální podporu, a zajistíme ti i placené školení. Již za samotný nástup tu na tebe čeká odměna 10 000 Kč.

Co práce obnáší?
Přijímání hovorů od zákazníků Vodafone, jejichž dotazy spojené např. s vyúčtováním, tarify, mobilními telefony se snažíme, co nejlépe vyřešit.
Pracujeme v centru Ústí n/Labem a fungujeme tu 24/7.
Spolupráci i ve vlastním týmu, který má svého Teamleadera, který je tu vždy pro tebe. Vzájemně si pomáháme a i ve volném čase se spolu účastníme nejrůznějších akcí.
Pracuje se tu na směny, střídají se nám ranní a odpolední, jednou do měsíce i noční.
V rámci fungování 24/7 jsme pro klienty k zastižení i o víkendech a svátcích. Víkendy tu trávíme jen jednou za měsíc.
Každý si naplánuje, tak jak se mu to hodí a to vždy 14 dní předem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda nebo benefity ? Máme pro tebe obojí a ještě víc!
U nás můžeš získat i víc než fixní část, průměrná čistá mzda, které specialisti dosahují se pohybuje v rámci 17-19.000 Kč, je to jen na tobě.
Jako poděkování od Vodafonu získáš super tarif a už se ti nikdy nestane, že vyčerpáš data a nezbydou ti volné minuty. Výhodné tarify může získat i celá Vaše rodina.
Čekají tu na tebe i stravenky a to v hodnotě 70 Kč.
Každé 3 měsíce můžete získáte odměnu za 100% docházku v hodnotě 2.000 Kč.
MultiSport kartu, která Vám umožní vstup do fitka nebo lázní každý den zdarma.
Mocca, Latte nebo Cappucino je tu pro Vás na dobití energie zcela zdarma a v neomezené míře.
Můžeš si vyzkoušet nejnovější typy nových mobilů z naší půjčovny.
U nás jde i stoupat výš a dále se v rámci naší společnosti rozvíjet.
Zúčastni se v týmech soutěží a získej odměny ve formě flexipassů.
Čeká tu na tebe i finanční odměna za doporučení někoho, který si shání práci a po jeho přijetí je 10.000 Kč tvých.

Informace o náboru

Nástup je již 5.12.2016 tak neváhej a napiš nebo zavolej!

A to na tento kontakt:
Iveta Kozárová
Email: [email protected]
Tel:+420 608 255 121

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme i možnost využití znalosti anglického jazyka.
Někteří naši klienti jsou i anglicky hovořící a pokud budeš chtít rozšířit řady v tomto směru, můžeš se těšit i na další finanční odměnu ke mzdě. Máme zde i kurzy angličtiny pro ty, co na sobě chtějí pracovat a mají tyto ambice.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2828738  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14.000 - 25.000 Kč